بیش از 5 سال ما به شرکت‌ها کمک می‌کنیم تا به اهداف خود برسند. کارو وین محیطی برای تحقق طرح‌های شما است.

اطلاعات تماس
اجرا مشاوره

پارتیشن اداری ارزان؛ قیمت اجرای پارتیشن اداری 1401

پارتیشن اداری ارزان

پارتیشن اداری یکی از ملزومات ضروری برای هر اداره‌ای است. در این مقاله به قیمت پارتیشن اداری اشاره می‌کنیم و با انواع آن آشنا می‌شویم. با «کارووین» همراه باشید.

در اداره‌ها و شرکت‌ها، برای اینکه بهترین و بهینه‌ترین استفاده از تمام فضاها را داشته باشیم، لازم است تا یک فضای بزرگتر را به تعداد بیشتری فضای کوچک تقسیم نماییم. برای این کار نیاز نیست حتما از مصالح گران‌قیمت ساختمانی استفاده کرده و اقدام به دیوارکشی کنیم، بلکه با استفاده از انواع پارتیشن اداری، با قیمتی مقرون به صرفه می‌توان اقدام به جدا کردن فضاها نمود. پارتیشن‌های اداری در انواع مختلف و با متریال متنوعی ساخته می‌شوند و می‌توانند با دکوراسیون ساختمان به‌خوبی هماهنگ شوند. قیمت پارتیشن اداری کاملا منطقی است و نصب و اجرای آن نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. در ادامه با انواع پارتیشن اداری آشنا می‌شویم و نکات مختلف در رابطه با این پارتیشن‌ها را بازگو می‌کنیم. با «کارووین» تا انتهای این مقاله همراهی کنید.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری برای جدا کردن موقت یا دائمی فضاهای داخل شرکت یا اداره مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارتیشن‌ها از متریال مختلفی ساخته می‌شوند که برای مثال می‌توان به پارتیشن‌های چوبی، MDF، آلومینیومی، شیشه‌ای و … اشاره کرد که هر کدام دارای انواع تک‌جداره و دوجداره هستند. پارتیشن اداری معمولا به‌عنوان مکمل برای فضاهای اصلی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه برخی از مهمترین انواع پارتیشن اداری را معرفی می‌کنیم و درباره آنها توضیح می‌دهیم.

خرید و فروش انواع درب و پنجره ترمال بریک: بهترین قیمت پنجره آلومینیوم ترمال بریک 1401

قیمت پارتیشن اداری

پارتیشن اداری شیشه چیست؟

یکی از رایج‌ترین پارتیشن‌های اداری که می‌توان از آن در فضاهای مختلف استفاده کرد، پارتیشن شیشه ای است. پارتیشن‌های شیشه‌ای از زیبایی خاصی برخوردار هستند و می‌توانند فضای شرکت شما را بسیار مدرن و زیباتر کنند. برای این نوع پارتیشن‌ها ازانواع شیشه‌های سکوریت، مات، ضدضربه و .. استفاده می‌شود. یکی از مزایای برجسته پارتیشن‌های شیشه‌ای، استفاده حداکثری از منابع نوری در داخل ساختمان است. با استفاده کردن از این نوع پارتیشن، فضای مستقلی برای کارمندان ایجاد می‌شود، اما این فضاها بسته و دلگیر نیستند که این موضوع می‌تواند روی روحیه کارمندان نیز تاثیر مثبت بگذارد.

خرید و فروش انواع درب و قیمت پنجره دوجداره سال 1400 و 1401

پارتیشن اداری مدرن چیست؟

پارتیشن‌های اداری مدرن دارای انواع متنوعی است. این مدل پارتیشن‌ها با استفاده از یک متریال خاص و گاهی هم با ترکیب چند نوع متریال متفاوت ساخته می‌شوند. برای مثال ترکیب شیشه با MDF می‌تواند زیبایی پارتیشن‌ها را افزایش داده و فضایی بسیار شیک و مدرن را ایجاد کند. همچنین از ترکیب MDF یا شیشه با پروفیل آلومینیوم می‌توان به پارتیشن‌های زیبایی دست پیدا کرد.

نمای کرتین وال چیست؟ مقایسه با دیگر نماهای ساختمانی | قیمت اجرای نمای کرتین وال 1401

انواع خدمات پارتیشن اداری

برای پارتیشن‌بندی فضای اداره یا شرکت خود باید از متخصصین این امر کمک بگیرید. پارتیشن بندی فضای شرکت دارای مراحل مختلفی است که همه این مراحل باید به ترتیب و با دقت بالایی انجام شوند تا در نهایت به نتیجه مطلوب دست پیدا کنید. در زیر به‌طور خلاصه به مراحل ساخت پارتیشن از ابتدا تا مرحله اجرا و نصب نهایی اشاره می‌کنیم:

  • اندازه‌گیری اولیه: در اولین مرحله، کارفرما باید نیازهای خود را مطرح کرده و خواسته‌های خود در مورد نوع پارتیشن را توضیح بدهد. سپس فضای مورد نظر به دقت توسط متخصصان بررسی می‌شود و ابعاد آن مورد اندازه‌گیری قرار می‌گیرند.
  • طراحی پارتیشن: پس از اندازه‌گیری‌های اولیه، طراحان شروع به ترسیم فضاها می‌کنند. در همین مرحله، ابعاد و شکل کلی پارتیشن‌ها مشخص می‌شوند. ارتفاع دیواره‌ها و طول آنها، راهروها، فضای در نظر گرفته شده برای هر کارمند و … از جمله مواردی هستند که در هنگام طراحی پارتیشن باید مورد توجه قرار بگیرند.
  • تایید طراحی و رنگ: پس از تکمیل طراحی، کارفرما باید آن را مشاهده کند تا تایید نهایی را برای شروع کار ساخت پارتیشن بدهد. همچنین رنگ بخش‌های مختلف در این مرحله تعیین می‌شود. در ضمن برآورد قیمتی از کل پروژه به کارفرما ارائه می‌گردد و پس از تایید وی، می‌توان برای ساخت پارتیشن‌ها اقدام کرد.
  • ساخت پارتیشن: ساخت پارتیشن باید با دقت بالایی انجام بگیرد تا کیفیت نهایی کار بالا باشد. ما در شرکت کارووین، با استفاده از جدیدترین دستگاه‌ها، اقدام به ساخت پارتیشن با دقت و سرعت بالا می‌کنیم. برش دادن و آماده کردن قطعات مختلف پارتیشن باید کاملا مطابق با طراحی انجام شده باشد تا برای نصب مشکلی به‌وجود نیاید.
  • اجرا و نصب پارتیشن: نصب و اجرای پارتیشن، آخرین مرحله‌ای است که باید انجام شود. البته می‌توان گفت که مهمترین مرحله در پارتیشن‌بندی اداری نیز همین مرحله نصب است که باید با دقت و ظرافت خاصی انجام بگیرد.

طراحی پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری

طراحی پارتیشن اداری یک کار کاملا تخصصی است. برای طراحی پارتیشن باید به‌طور کامل به ویژگی‌های ساختمان و فضای مورد نظر توجه شود. هر فضای داخلی، دارای خصوصیت‌های متفاوت و منحصربه‌فردی است که باعث می‌شوند طراحی پارتیشن برای آن، متفاوت از سایر پروژه‌ها باشد. همان‌طور که گفتیم انواع مختلفی از پارتیشن‌ها وجود دارند و از متریال متنوعی برای ساخت پارتیشن استفاده می‌شود. اینکه بگوییم کدام پارتیشن برای چه نوع فضایی مناسب است چندان حرفه‌ای به‌نظر نمی‌رسد، چون این امر تا حد زیادی به دکوراسیون و همچنین سلیقه کارفرما وابسته است. البت یک سری قواعد کلی و ثابت وجود دارند، مثل اینکه اگر بخواهیم فضا را از نظر تهویه هوا و آلودگی صوتی، عایق‌بندی کنیم، بهتر است از پارتیشن‌های دوجداره استفاده نماییم.

نمای لوور چیست؟ صفر تا صد لوور آلومینیومی در نما ساختمان 1401

اجرای پارتیشن اداری

همان‌طور که گفتیم، اجرای پارتیشن در فضاهای داخلی، امری کاملا تخصصی و حرفه‌ای است. در نتیجه برای این کار باید از تیم‌های باتجربه کمک بگیرید. اجرای اصولی پارتیشن‌ها نیاز به ظرافت زیادی دارد، در غیر این صورت نه‌تنها از زیبایی کار کاسته می‌شود، بلکه امکان به‌وجود آمدن فضاهای اضافی و مرده نیز هست که باعث هدر رفتن فضای داخلی شما می‌شود. بنابراین توصیه می‌کنیم که در انتخاب مجری پارتیشن‌بندی، نهایت دقت و سخت‌گیری را به خرج دهید.

علاوه بر داشتن مهارت و تخصص کافی، باید از متریال باکیفیت و استانداردی برای پارتیشن‌بندی استفاده شود. کیفیت یراق‌آلات نیز از مواردی است که نباید از آن غافل باشید.

انواع نمای خشک: اجرا و قیمت نما خشک 1400 و 1401

نصب پارتیشن شرکتی در تهران توسط کارووین

نصب پارتیشن اداری در تهران توسط کارووین

شرکت کارووین یکی از مجریان باسابقه و حرفه‌ای در زمینه طراحی و اجرای انواع پارتیشن‌های اداری و غیراداری است. شما عزیزان می‌توانید جهت دریافت و مشاوره و راهنمایی رایگان در خصوص اجرای پروژه‌های خود، از طریق شماره‌های درج شده در همین وبسایت با کارشناسان کارووین تماس بگیرید.

قیمت پارتیشن اداری

قیمت پارتیشن اداری به عوامل مختلفی بستگی دارد. معمولا با توجه به ابعاد پروژه، جنس متریال به‌کار رفته در آن و همچنین ویژگی‌های خاص هر محیط، قیمت تمام شده پارتیشن متفاوت خواهد بود. علاوه بر این باید توجه داشته باشید که قیمت پارتیشن دوجداره بیشتر از نوع تک‌جداره است. جهت اطلاع از هزینه تمام شده پروژه خودتان، می‌توانید با ما تماس بگیرید تا نکات مختلف در این خصوص را با شما در میان بگذاریم.

قیمت اجرای پارتیشن اداری

همان‌طور که گفتیم، قیمت پارتیشن اداری به عوامل متعددی وابسته است. طبیعتا هرچه پروژه پیچیده‌تر باشد، هزینه آن نیز بیشتر می‌شود. اما چنانچه با تیم‌های حرفه‌ای جهت نصب پارتیشن همکاری کنید، علاوه‌ بر اینکه خیال‌تان از بابت کیفیت متریال مورد استفاده راحت می‌شود، می‌توانید از راهکارهای آنان جهت صرفه‌جویی در هزینه پروژه نیز بهره ببرید.

انواع نمای شیشه ای و قیمت اجرا و طراحی شیشه نما

پارتیشن اداری ارزان

سوالات متداول درباره پارتیشن اداری ارزان

در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی انواع پارتیشن اداری بپردازیم و همچنین موارد مختلف در این خصوص، از جمله قیمت پارتیشن اداری را مطرح کنیم. کاربران سوالات متعددی در این زمینه پرسیده‌اند که در زیر به دو نمونه از همین سوالات اشاره کرده و به‌طور خلاصه به آنها پاسخ داده‌ایم.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن اداری در واقع یک جداکننده ثابت یا متحرک است که برای تقسیم‌بندی فضای داخلی ادارات و شرکت‌ها از آن استفاده می‌شود. پارتیشن‌ها از جنس‌های مختلفی مانند شیشه، چوب، آلومینیوم و ... ساخته می‌شوند.

آیا پارتیشن اداری قیمت بالایی دارد؟

قیمت پارتیشن اداری به عوامل مختلفی از جمله متریال به‌کار رفته در آن و همچنین متراژ کلی پارتیشن بستگی دارد. اما در حالت کلی باید بگوییم که هزینه طراحی و اجرای پارتیشن، به مراتب کمتر از سایر روش‌های جداسازی فضاهای داخلی است.

نمای اسپایدر چیست؟ اجرا و قیمت شیشه اسپایدر 1401

سخن پایانی

پارتیشن اداری یک سازه بسیار کاربردی برای بهینه‌سازی فضای داخلی شرکت‌ها و اداره‌هاست. با استفاده از پارتیشن‌ها می‌توان به سرعت و با صرف کمترین هزینه، نسبت به تفکیک فضاهای داخلی اقدام کرد و محیط مناسبی را برای کار کردن کارمندان فراهم نمود. انتخاب نوع و جنس پارتیشن به عوامل متعددی بستگی دارد، اما این مسئله تا حد زیادی به سلیقه و نظر کارفرما وابسته است. چنانچه قصد اجرا پارتیشن را دارید و می‌خواهید درباره شیوه‌های پیاده‌سازی و همچنین قیمت پارتیشن اداری اطلاعات بیشتری کسب کنید، می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج در همین وبسایت، با کارشناسان شرکت کارووین تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نویسنده

Karo

دیدگاه بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.